З 10 листопада вступають в силу обмеження на пересування, запроваджені Урядом Андалусії з метою боротьби з коронавірусом
Опубліковано 09 листопада 2020 року о 11:42

У Офіційному Віснику Андалусії опубліковано Розпорядження №9/2020, яким на території автономної області Андалусія запроваджуються заходи в рамках виконання Королівського Декрету №926/2020 від 25.10.2020 про оголошення надзвичайного стану з метою стримування розповсюдження захворюваності спричиненої SARS-COV-2.

Відповідно до ст. 2 вказаного розпорядження обмежується виїзд та в’їзд на територію автономної області Андалусія за винятком належним чином підтверджених випадків:

a) відвідання медичних центрів, закладів та установ.

b) виконання трудових, професійних, інституційних чи службових обов’язків.

c) відвідання університетів та інших навчальних і виховних закладів, у т.ч. шкіл та дошкільних закладів.

d) повернення до місця постійного проживання.

e) надання допомоги чи догляду за особами похилого віку, неповнолітніми, інвалідами та особами, які перебувають на утриманні чи належать до вразливих категорій. 

f) відвідання фінансових та страхових установ або заправних станцій, що розташовані на прикордонних територіях. 

g) вчинення обов’язкових або термінових дій у державних, судових та нотаріальних органах. 

h) продовження дозволів та офіційних документів, а також виконання інших невідкладних  адміністративних процедур.

i) складання офіційних іспитів, терміни яких не можуть бути перенесені.

j) пересування з метою збору врожаю, а також догляду та годування тварин.

k) пересування з метою придбання продуктів харчування особами, які проживають на прикордонних територіях інших регіонів, де відсутні торгові заклади з продажу таких продуктів.

l) відвідання ветеринарних установ у невідкладних випадках.

m) пересування професійних спортсменів, членів збірних команд, тренерів, суддів чи арбітрів для участі у офіційних спортивних змаганнях, проведення яких дозволено санітарною владою.

n) у випадку обставин непереборної сили чи крайньої необхідності.

ñ) для виконання будь-якої іншої діяльності аналогічного характеру, що належним чином підтверджена.

Також, згідно ст.3 розпорядження, запроваджуються обмеження на виїзд та в’їзд до усіх муніципалітетів автономної області Андалусія, за винятком вказаних вище випадків. 

Обмеження на в’їзд та виїзд з автономної області Андалусія та пересування між муніципалітетами не розповсюджуються на транзитний  проїзд, при цьому забороняється зупинка на вказаних територіях, окрім випадків, перелічених у ст.2.

Консульство України не уповноважене надавати дозволи на пересування по території Іспанії у зв’язку з карантинними обмеженнями, які запроваджені іспанською владою. Водночас звертаємо увагу, що «невідкладна необхідність вчинення дій у державних, судових та нотаріальних органах», а також «продовження дозволів і офіційних документів та виконання інших невідкладних адміністративних процедур» належать до виняткових випадків, що передбачені Королівським Декретом №926/2020 від 25.10.2020 року (пункти «g» та «h» ст.6) та згаданим вище розпорядженням Уряду Андалусії №9/2020 від 08.11.2020 (пункти «g» та «h» ст.2). У якості документального підтвердження запису на прийом в Консульстві може бути використане повідомлення, яке надсилається на електронну адресу заявника при реєстрації в електронній черзі на сайті www.online.mfa.gov.ua.

Крім того, зазначеним розпорядженням запроваджується «комендантська година» у розширених часових рамках – з 22:00 до 07:00.

Консульство України в Малазі закликає громадян України дотримуватися санітарних правил, запроваджених місцевою владою, та з особливою відповідальністю ставитися до власної безпеки та здоров’я оточуючих. Перевірити актуальний режим карантинних обмежень у Вашому муніципалітеті можна за допомогою інтерактивної карти на вебсайті Уряду Андалусії - https://www.mapacovid.es/

Запроваджені обмеження та заходи діють до 24 листопада, утім можуть бути переглянуті іспанською владою та змінені або продовжені залежно від розвитку епідемічної ситуації.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux