Попередній запис на прийом
Опубліковано 22 травня 2020 року о 17:04

В інтересах безпеки здоров’я відвідувачів особистий прийом громадян в приміщенні Консульства України в Малазі для вчинення будь-яких консульських дій відбуватиметься виключно  за попереднім записом. Записатися на прийом можна за цим посиланням: https://online.mfa.gov.ua/  УВАГА! За необхідності вчинення кількох консульських дій попередній запис потрібно робити окремо на кожну з них. Якщо у Вас виникли труднощі з онлайн записом, ознайомтеся з наведеною нижче інструкцією або зателефонуйте нам за телефоном +34952220615.

В умовах дії в країні перебування карантинних заходів, спрямованих на подолання пандемії коронавірусу COVID-19, задля недопущення утворення черг та скупчення людей, та прагнучи максимально зменшити час перебування заявників у приміщеннях публічного користування, а отже – мінімізувати ризики захворювання, вхід до приміщень громадського доступу Консульства здійснюватиметься виключно за списками попереднього запису та за умови наявності у відвідувачів захисних масок і рукавичок. З метою дотримання необхідної дистанції дозволяється перебування не більше двох осіб у залі очікування Консульства та по одній особі/сім'ї на кожному «віконці» у залі консульського прийому. У разі недотримання зазначених вимог Консульство залишає за собою право відмовити у наданні послуг, заборонити доступ заявника до приміщення Консульства та припинити прийом до відновлення необхідного санітарного режиму.

Щоб скоротити час перебування в черзі, просимо Вас ретельно готуватися до візиту до Консульства – заздалегідь ознайомитися з інформацією на нашому сайті щодо потрібної Вам консульської дії, підготувати необхідні документи та їх копії, зробити фотографії належні якості для подання на паспорт, постановки на консульський облік чи оформленні документів для залишення на постійне місце проживання за кордоном. Маючи намір звернутися до Консульства за вчиненням нотаріальної дії, завчасно проконсультуйтеся з тими органами чи установами в Україні, до яких подаватиметься нотаріальний документ, щодо форми, змісту та інших вимог до такого документа – консульська посадова особа має повноваження вчинити певні нотаріальні дії, проте не є нотаріусом і не може вирішити за Вас який документ Вам потрібний.

Просимо приходити до Консульства виключно у призначений Вам час, це дозволить уникнути утворення черги у Ваших власних інтересах та в інтересах інших відвідувачів. Час, який виділяється для обслуговування одного заявника для вчиненні однієї консульської дії, обмежений та розрахований завчасно, тому наголошуємо, що за потреби вчинення кількох консульських дій необхідно резервувати часовий проміжок для кожної з них окремо.

УВАГА! Якщо Вам потрібно вчинити кілька консульських дій, то на кожну з них необхідно робити окремий попередній запис

Щоб отримати онлайн попередній запис для візиту до Консульства України в Малазі, необхідно увійти на сторінку за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/  та виконати такі кроки:

 1. обрати потрібну Вам консульську установу, консульську дію та доступний час для прийому;
 2. вказати Ваші контактні дані;
 3. перевірити та підтвердити обрану та введену інформацію.

Для цього необхідно:

 • На сторінці https://online.mfa.gov.ua/ у першому полі зі списку країн вибрати "Королівство Іспанія" 


   

 • Зі спиcку консульств вибрати "Консульство України в Малазі" 


   

 • Знайти потрібну категорію консульської дії 


   

 • Обрати необхідну консульську дію 
  Якщо у запропонованому списку Ви не знайшли потрібної Вам дії, зателефонуйте нам за телефоном (+34)952220615, щоб дізнатися про можливості та порядок прийому з питання, яке Вас цікавить.


  У випадку, якщо Ви знайшли потрібну Вам дію та обрали її, але нижче з'явився напис "Наразі вільні слоти відсутні" - це означає, що всі наявні на найближчий період часові проміжки для прийому, на жаль, вже скінчилися. Зважте, що система попереднього запису відкриває для запису прийомні дні на обмежений період наперед. У разі, якщо сьогодні вільних слотів не залишилося, повторіть спробу записатися наступного дня або пізніше.


   

 • Далі необхідно натиснути кнопку, яка на малюнку позначена цифрою "1", щоб відкрити календар та знайти доступні дні, коли ведеться прийом з обраного Вами питання. УВАГА - дні з вільними часовими проміжками відображаються в календарі більш темним кольором, як зображено на малюнку. Якщо доступних для вибору днів немає, прогортайте календар уперед, щоб знайти вільні дні у наступних місяцях, натиснувши кнопку, відмічену на схемі цифрою "2". 


 • Після цього Ви зможете вибрати зручний для Вас часовий проміжок з переліку, який можна побачити, натиснувши на поле "Час" (якщо в переліку не виявиться доступних або прийнятних для Вас часових проміжків, оберіть в календарі інший день, як описано вище). 


 • Обравши інформацію у кожному полі на сторінці "Кроку 1", натисніть кнопку "Далі". 


   

 • На сторінці "Крок 2" необхідно ввести Ваші контактні дані (обов'язково вказуються призвище, ім'я, контактний телефон та електронна адреса заявника) та натиснути кнопку "Далі". 


   

 • На завершальному кроці Вам буде запропоновано перевірити обрані та введені дані. Якщо все вказано коректно, натискайте кнопку "Так, все вірно". 


   

 • Тепер все готово - Ваш запис успішно здійснений! На вказану Вами електронну адресу надійде лист з інформацією про нього. Просимо уважно ознайомитися з рекомендаціями, які будуть відображені на Вашому екрані після успішного запису, щоб належним чином підготувати документи, необхідні під час майбутнього візиту до Консульства.


Якщо у Вас виникли труднощі з онлайн записом, зателефонуйте нам за телефоном (+34)952220615.  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux