Попередній запис на прийом
Опубліковано 22 травня 2020 року о 17:04

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН  В КОНСУЛЬСТВІ УКРАЇНИ В МАЛАЗІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ:

- за попереднім записом в електронній черзі на оформлення закордонного паспорта https://online.mfa.gov.ua/application

-  за попереднім записом в електронній черзі на вчинення нотаріальних дій https://online.mfa.gov.ua/application

УВАГА! За необхідності вчинення декількох консульських дій попередній запис потрібно робити окремо на кожну з них. 

Якщо у Вас виникли труднощі з онлайн-записом, ознайомтеся з наведеною нижче інструкцією, або зателефонуйте нам за телефоном +34 952 22 06 15, або зверніться на електронну адресу Консульства [email protected].

ПРИЙОМ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ у режимі "живої черги" відбувається у понеділок та четвер з 09:30 до 14:00, у середу з 09:30 до 14:00 та з 15:00 до 18:00 ВИКЛЮЧНО З ТАКИХ ПИТАНЬ:

-продовження строку дії закордонного паспорта https://malaga.mfa.gov.ua/pass/extension

-внесення даних про неповнолітніх дітей до закордонних паспортів їх батьків/законних представників https://malaga.mfa.gov.ua/pass/child

-оформлення посвідчення особи на повернення в Україну https://malaga.mfa.gov.ua/pass/pnp

-взяття на консульський облік (тимчасовий та постійний) https://malaga.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/oblik

-заява довірителя про підтвердження дії довіреності https://malaga.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/4333-notarialyni-diji

-витребування інформації з України для оформлення довідок (довідка про несудимість, підтвердження дійсності посвідчення водія)

- реєстрація особи громадянином України

- отримання вже оформленого закордонного паспорта (за умови його статусу "ПРИБУВ ДО ЗДУ")

Для отримання консультацій щодо інших консульських послуг просимо звертатись на електронну адресу Консульства [email protected].

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН:

Просимо приходити до Консульства виключно у призначений Вам час, це дозволить уникнути утворення черги у Ваших власних інтересах та в інтересах інших відвідувачів.

Щоб скоротити час перебування в черзі, просимо Вас ретельно готуватися до візиту до Консульства – заздалегідь ознайомитися з інформацією на нашому сайті щодо потрібної Вам консульської дії, ПІДГОТУВАТИ необхідні документи та їх КОПІЇ, зробити фотографії належні якості для оформлення паспорта, взяття на консульський облік чи оформлення документів для залишення на постійне проживання за кордоном.

Маючи намір звернутися до Консульства за вчиненням нотаріальної дії, завчасно проконсультуйтеся з тими органами чи установами в Україні, до яких подаватиметься нотаріальний документ, щодо форми, змісту та інших вимог до такого документа – консульська посадова особа має повноваження вчинити певні нотаріальні дії, проте не є нотаріусом і не може вирішити за Вас який документ Вам потрібний.

ПРОСИМО УТРИМАТИСЯ ВІД ВІДВІДУВАННЯ КОНСУЛЬСТВА У РАЗІ НАЯВНОСТІ У ВАС ОЗНАК ГОСТРО-РЕСПІРАТОРНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ (ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА, КАШЕЛЬ, ЧХАННЯ).

УВАГА! У разі виявлення невідповідності між даними особи, яка забронювала візит, та особи, яка прибула до консульської установи, заявнику буде відмовлено у вчиненні консульської дії. 

ПІДСТАВИ ДЛЯ СКАСУВАННЯ РЕЄСТРАЦІЇ:

- невідповідність даних, зазначених у формулярі запису на прийом реальним даним фізичної особи, яка прибула на прийом;

- бронювання однією особою декількох дат для вчинення однієї дії (така реєстрація буде видалена адміністратором);

- реєстрація за ніками (така реєстрація буде видалена адміністратором);

- реєстрація здійснена на електронну пошту, розміщену на домені рф (містить закінчення ".ru") або містить в тексті адреси слово "yandex".

УВАГА! Якщо Вам потрібно вчинити кілька консульських дій, то на кожну з них необхідно робити окремий попередній запис

Щоб отримати онлайн попередній запис для візиту до Консульства України в Малазі, необхідно увійти на сторінку за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/  та виконати такі кроки:

 1. обрати потрібну Вам консульську установу, консульську дію та доступний час для прийому;
 2. вказати Ваші контактні дані;
 3. перевірити та підтвердити обрану та введену інформацію.

Для цього необхідно:

 • На сторінці https://online.mfa.gov.ua/ у першому полі зі списку країн вибрати "Королівство Іспанія" 


   

 • Зі спиcку консульств вибрати "Консульство України в Малазі" 


   

 • Знайти потрібну категорію консульської дії 


   

 • Обрати необхідну консульську дію 
  Якщо у запропонованому списку Ви не знайшли потрібної Вам дії, зателефонуйте нам за телефоном (+34)952220615, щоб дізнатися про можливості та порядок прийому з питання, яке Вас цікавить.


  У випадку, якщо Ви знайшли потрібну Вам дію та обрали її, але нижче з'явився напис "Наразі вільні слоти відсутні" - це означає, що всі наявні на найближчий період часові проміжки для прийому, на жаль, вже скінчилися. Зважте, що система попереднього запису відкриває для запису прийомні дні на обмежений період наперед. У разі, якщо сьогодні вільних слотів не залишилося, повторіть спробу записатися наступного дня або пізніше.


   

 • Далі необхідно натиснути кнопку, яка на малюнку позначена цифрою "1", щоб відкрити календар та знайти доступні дні, коли ведеться прийом з обраного Вами питання. УВАГА - дні з вільними часовими проміжками відображаються в календарі більш темним кольором, як зображено на малюнку. Якщо доступних для вибору днів немає, прогортайте календар уперед, щоб знайти вільні дні у наступних місяцях, натиснувши кнопку, відмічену на схемі цифрою "2". 


 • Після цього Ви зможете вибрати зручний для Вас часовий проміжок з переліку, який можна побачити, натиснувши на поле "Час" (якщо в переліку не виявиться доступних або прийнятних для Вас часових проміжків, оберіть в календарі інший день, як описано вище). 


 • Обравши інформацію у кожному полі на сторінці "Кроку 1", натисніть кнопку "Далі". 


   

 • На сторінці "Крок 2" необхідно ввести Ваші контактні дані (обов'язково вказуються призвище, ім'я, контактний телефон та електронна адреса заявника) та натиснути кнопку "Далі". 


   

 • На завершальному кроці Вам буде запропоновано перевірити обрані та введені дані. Якщо все вказано коректно, натискайте кнопку "Так, все вірно". 


   

 • Тепер все готово - Ваш запис успішно здійснений! На вказану Вами електронну адресу надійде лист з інформацією про нього. Просимо уважно ознайомитися з рекомендаціями, які будуть відображені на Вашому екрані після успішного запису, щоб належним чином підготувати документи, необхідні під час майбутнього візиту до Консульства.


Якщо у Вас виникли труднощі з онлайн записом, зателефонуйте нам за телефоном (+34)952220615.  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux