21 липня 2019 року відбудеться голосування з позачергових виборів народних депутатів України
Опубліковано 16 липня 2019 року о 11:09

У зв’язку з проведенням голосування з виборів народних депутатів України 21 липня 2019 р. та роботою дільничної виборчої комісії з підрахунку голосів 22 липня 2019 р. в приміщенні Консульства у вказані дні консульський прийом не проводитиметься.

Голосування відбудеться з 8:00 до 20:00 години за місцевим часом. Громадяни, які включені до списку виборців закордонної виборчої дільниці №900030, зможуть проголосувати в приміщенні виборчої дільниці за адресою: м.Малага, вул. Маестранса, 23, 1-й поверх праворуч.

Частиною 2 статті 3 Закону України «Про вибори народних депутатів України» закріплено: «Кожний виборець має в одномандатному та загальнодержавному округах по одному голосу. Виборець може використати право голосу тільки на одній виборчій дільниці, де він включений до списку виборців. Виборець реалізує своє право голосу під час виборів у порядку, встановленому цим Законом».

Підставою для отримання виборчого бюлетеня на закордонних виборчих дільницях, відповідно до ст.2 Закону України «Про вибори народних депутатів України», є паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт.

Звертаємо увагу громадян України, особливо тих, які проживають у віддалених від Консульства регіонах – плануючи свою поїздку до Малаги для участі у голосуванні, заздалегідь перевірте своє включення до списків виборців. У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться! Перевірити свою наявність у списках виборців Ви можете, зокрема, на сайті Державного реєстру виборців: https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:LOGIN.

Нагадуємо, що списки виборців для кожної закордонної виборчої дільниці складаються органом ведення Державного реєстру виборців на підставі даних цього Реєстру. Відомості до Реєстру вносяться у тому числі, але не виключно, на підставі даних консульського обліку. Водночас консульський облік не є єдиним джерелом наповнення та актуалізації Реєстру виборців. Відтак, привертаємо особливу увагу тих громадян, які вже тривалий час перебувають на консульському обліку – перевірте свою особисту інформацію в Державному реєстрі виборців, оскільки Ваші дані в Реєстрі могли у подальшому змінитися, зокрема на підставі подання інших органів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux