Шановні громадяни України, які мають намір проголосувати на закордонній виборчій дільниці при Консульстві України в Малазі!
Опубліковано 06 березня 2019 року о 19:00

Закликаємо заздалегідь подбати про своє включення до списків виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

Якщо Ви маєте намір проголосувати на виборах Президента України 31 березня ц.р. на закордонній виборчій дільниці №900030, утвореній при Консульстві України в Малазі (Іспанія, м.Малага, вул.Маестранса 23, 1-й поверх праворуч), утім за результатами перевірки своїх особистих даних в Державному реєстрі виборців (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) Ви виявили невідповідність Вашої виборчої адреси чи відсутність Ваших даних, нагадуємо про можливість стати на консульський облік в Консульстві України в Малазі чи актуалізувати Ваші облікові дані до 19 березня ц.р. включно.

Дані щодо виборців, які прийняті на консульський облік після вказаної дати, не будуть передаватися у Державний реєстр виборців до кінця березня.

Якщо Ви не встигли або з різних причин не змогли стати на консульський облік до 19 березня ц.р., Ви можете звернутися із заявою з метою виправлення Ваших персональних даних в Реєстрі. Утім звертаємо Вашу увагу, що для включення до списків виборців на чергових виборах Президента України такі заяви (наприклад, заява Про зміну виборчої адреси) мають надійти до органу ведення Реєстру не пізніше як за п’ять днів до дня голосування, тобто – до 25 березня 2019 року (за київським часом). При цьому слід врахувати, що такі заяви не можна надсилати факсимільним зв’язком або електронною поштою, вони подаються виборцем особисто до Консульської установи, яка невідкладно пересилає в Україну оригінал заяви та додані до неї документи поштовим відправленням. Враховуючи, що поштова пересилка з Іспанії в Україну триває певний час та залежить від роботи поштових служб кількох країн, а списки виборців для усіх дільниць формуються централізовано Службою розпорядника Державного реєстру виборців, то громадяни, які подали заяви в останній момент, до списків можуть і не потрапити.

Нагадуємо також, що для зручності громадян у період підготовки до виборів Консульство України в Малазі приймає заяви щодо консульського обліку щодня з понеділка по п’ятницю у ранкові (з 9:30 до 13:30) та вечірні (з 15:00 до 18:00) години. Для прийняття на консульський облік достатньо Вашої заяви, паспорта громадянина для виїзду за кордон, 1 фотокартки та чинного дозволу на проживання в Іспанії (а у випадку короткострокового перебування до 90 днів – лише заяви та паспорта громадянина для виїзду за кордон). Особиста присутність не обов’язкова за умови повного та достовірного заповнення заяви та облікової картки.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux