Отримання оформленого паспорта громадянина України для виїзду за кордон: запитання і відповіді
Опубліковано 31 липня 2018 року о 17:07

Як перевірити стан оформлення паспорта?

Перевірити стан оформлення Вашого паспорта громадянина України для виїзду за кордон Ви можете на сайті https://passport.mfa.gov.ua за допомогою ідентифікатора сесії (шестизначний код), який Вам було надано під час подання документів для оформлення паспорта.

Також з цією метою Ви можете скористатись банером «Перевірка стану оформлення паспорта», розміщеним у правій частині сайту Консульства України в Малазі https://malaga.mfa.gov.ua.

Лише після того, як стан оформлення паспорта буде змінено на «Прибув до ЗДУ», Ви зможете отримати його в Консульстві.

До уваги заявників з Мурсії, які подали документи для оформлення паспорта під час виїзного консульського обслуговування: Ви можете отримати свій ідентифікатор сесії в наступні після проведення ВКО робочі дні за номером телефону Консульства +34952220615 (з 9:30 до 14:00).

Що необхідно мати з собою під час отримання паспорта?

Для отримання нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон необхідно мати з собою попередній паспортний документ, який вилучається консульською посадовою особою, якщо під час подання документів не було подано заяву про повернення паспорта для виїзду за кордон, що підлягає обміну, після його анулювання у зв’язку з наявністю в ньому віз або у випадках, якщо такий паспорт є підставою для отримання/продовження дозвільних документів на проживання в іноземній державі. У звʼязку з зазначеним, пропонуємо завчасно зробити копії усіх сторінок попереднього паспорта.

Вимога щодо вилучення попереднього паспортного документа не стосується громадян України, які подавали заяви про оформлення нового паспорта у звʼязку з втратою попереднього, та дітей, яким паспорт оформлено вперше.

Чи необхідна присутність дитини для отримання паспорта?

Для отримання паспорта дитини віком старше 12-и років обов’язкова присутність дитини і того з батьків, хто підписував заяву-анкету для оформлення паспорта.

Коли можна отримати паспорт і чи потрібно записуватись заздалегідь?

Оформлений паспорт можна отримати винятково у дні та години прийому з паспортних питань без попереднього запису відповідно до Графіку консульського прийому громадян України. При цьому зверніть увагу на Календар вихідних та святкових днів, у які прийом громадян не проводитиметься.

Для отримання паспорта під час виїзного консульського обслуговування  попередній запис обов'язковий (винятково за номером телефону +34952220615 з 9:30 до 14:00).

З повагою,

Консульство України в Малазі


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux