Всеукраїнський форум «Сила пам'яті: молодь говорить про Голодомор»
Опубліковано 25 листопада 2021, 11:54

27
листопада
2021
17:00 - 20:00
субота
Додати в календар 2021-11-27 17:00:00 2021-11-27 20:00:00 Europe/Kiev Всеукраїнський форум «Сила пам'яті: молодь говорить про Голодомор» Всеукраїнський форум «Сила пам’яті: молодь говорить про Голодомор» – проєкт, започаткований Українським інститутом національної пам’яті, Міністерством освіти і науки України, Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодомору (HREC in Ukraine) за підтримки Науково-освітнього консорціуму вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій університету Альберти. Проєкт є частиною Міжнародної гуманітарно-просвітницької програми «ГОЛОДОМОР: ПАМ'ЯТЬ В ІМ'Я МАЙБУТТЯ», мета якої – системна реалізація важливих наукових, просвітницьких і соціальних проєктів, спрямованих на збереження пам’яті про Голодомор – геноцид українського народу і формування на цій основі в молоді поваги до людської гідності і головного людського права – права на життя. Event organizer. [email protected]

Всеукраїнський форум «Сила пам’яті: молодь говорить про Голодомор» – проєкт, започаткований Українським інститутом національної пам’яті, Міністерством освіти і науки України, Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодомору (HREC in Ukraine) за підтримки Науково-освітнього консорціуму вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій університету Альберти. Проєкт є частиною Міжнародної гуманітарно-просвітницької програми «ГОЛОДОМОР: ПАМ'ЯТЬ В ІМ'Я МАЙБУТТЯ», мета якої –  системна реалізація важливих наукових, просвітницьких і соціальних проєктів, спрямованих на збереження пам’яті про Голодомор – геноцид українського народу і формування на цій основі в молоді поваги до людської гідності і головного людського права – права на життя.

Щороку в останню суботу листопада запалюємо свічки у пам’ять про жертви Голодомору – геноциду українського народу. Традиційно в ці дні проводяться численні меморіальні, поминальні заходи. І це необхідно, однак чи цього достатньо? Саме в день вшанування пам’яті жертв Голодомору ми започатковуємо Всеукраїнський форум «Сила пам’яті: молодь говорить про Голодомор» – неформальну, відверту розмову про сучасні сенси пам’ятання минулого. Ми прагнемо зрозуміти, як пам'ять про Голодомор може зробити нас сильнішими. Це дискусійна платформа для відвертої розмови між однодумцями й тими, хто має протилежні погляди.


СТАРТУЄМО 27 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ, 18:00–21:00 ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ

Реєструйтеся, щоб долучитися.


ПРО ЩО ГОВОРИМО, ДИСКУТУЄМО?

 • Трагедія Голодомору віддалена у часі, а для багатьох – і в просторі. Як думаєш, чи варто молоді частіше згадувати про Голодомор, чи може час залишити цю болісну тему науковцям? Чим особисто для тебе є пам'ять про Голодомор?
 • Подекуди кажуть, що розповіді про історію успіхів – формують успіх, акценти ж на історії трагедій формують «комплекс жертви». Як думаєш, чи це стосується історії Голодомору? Чи є історія Голодомору лише історією про страждання і вбивство голодом? Як пам'ять про Голодомор може зробити нас сильнішими – і в особистісній реалізації, і в боротьбі за ствердження принципів демократії та права людини?
 • Що думаєш про сучасну українську культуру пам’яті про Голодомор? Усе влаштовує чи ні, чогось бракує? Що персонально для тебе означає ГІДНЕ вшанування пам’яті жертв Голодомору? А формула «з важкого історичного минулого слід винести уроки»? Що слід зробити, аби ця формула була не пустою формальністю, а реально працювала?


ХТО МОЖЕ ПРИЄДНАТИСЯ ДО РОЗМОВИ?

Ти можеш стати учасником діалогу, якщо тобі вже виповнилось чотирнадцять.


Організатори:

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux