Консульство України в Малазі

, Київ 01:36

Святковий концерт у Мадриді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

09 жовтня 2017, 19:26

З нагоди 26-ї річниці Незалежності України 8 жовтня у столиці Іспанії відбувся святковий концерт, організований українською громадою Мадридського регіону.

У концерті взяли участь кращі художні колективи українських суботніх шкіл, греко-католицької та православної парафій, провідні танцюристи, співаки, поети, які представили присутнім хореографічні, вокальні, поетичні композиції народів України, Іспанії та інших країн світу.

З вітальним словом до присутніх звернувся Посол України в Іспанії Анатолій Щерба. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання патріотів, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Учасники концерту та глядачі ознайомилися також з виставкою українських листівок, присвячених музичній темі, а майстри та майстрині народних промислів запропонували традиційні українські сувеніри, прикраси, різні художні вироби та вишиванки.

Після концерту відбулися святкові конкурси та козацькі забави.

Щиро дякуємо всім, хто брав участь у підготовці та проведенні цього свята України в Мадриді!

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.