Консульство України в Малазі

, Київ 01:59

До уваги громадян України, які відвідують або планують відвідати Іспанію!

18 серпня 2017, 16:03

У зв'язку із терористичними актами, які відбулися 17-18 серпня ц.р. в іспанських містах Барселона та Камбрільс, закликаємо громадян України із підвищеною пильністю ставитися до особистої безпеки під час перебування в Іспанії. Рекомендуємо, по можливості, уникати масових скупчень людей у місцях туристичних локацій.

Рекомендуємо також неухильно дотримуватися правил перебування іноземців в Іспанії, мати при собі паспортні документи та документи, що підтверджують мету перебування в Іспанії.

У випадку надзвичайних ситуацій просимо телефонувати на «гарячу лінію» Посольства за номером + 34 620 641 324.

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.