Консульство України в Малазі

, Київ 01:56

Гуманітарна допомога Україні

02 червня 2017, 20:46

У Мадриді відбулася церемонія з нагоди відправки в Україну вантажу гуманітарної допомоги, зібраної діловими колами Іспанії та українською громадою в цій країні на суму близько 100 тис. дол. США для тимчасово переміщених осіб в Україні, які постраждали внаслідок російської агресії.

У заході взяли участь керівники найбільшої дистриб’юторської мережі ліків Іспанії "COFARES" Мартін Перес Сегадо, Луїс Есгева, іспанської компанії “GIANNI LO” Хуан Лоренте, української громадської організації в Іспанії "CONUCRANIA" Лілія Миколаїв та Василь Васьків, Посол Іспанії в Україні Херардо Бугайо, Посол України в Іспанії Анатолій Щерба.

У своєму виступі Посол України відзначив, що українці високо цінують підтримку, яку Іспанія надає нашій державі  в  питаннях захисту її суверенітету та територіальної цілісності, підкреслив, що передача гуманітарного вантажу є прикладом солідарності іспанського народу з українським, а також подякував іспанським підприємцям та українській громаді Іспанії за цю допомогу.

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.