Консульство України в Малазі

, Київ 01:46

11 червня 2017 року набирає чинності рішення Європейського Союзу про безвізові поїздки громадян України.

01 червня 2017, 12:08

 

Починаючи з 11 червня 2017 року громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.

Для того, щоб скористатись правом безвізових поїздок до Шенгенської зони, необхідно оформити закордонний біометричний паспорт (http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumenti-dlya-vijizdu-za-kordon).

Під час кожної подорожі необхідно мати в наявності документи, що підтверджують мету поїздки, місце проживання, наявність достатніх фінансових засобів на весь час перебування та намір повернутися до місця постійного проживання.

Безвізовий режим дозволятиме короткотермінове перебування в державах-членах ЄС (за винятком Великої Британії та Ірландії) та інших державах-учасницях Шенгенської угоди до 90 днів протягом 180 днів. Для більш тривалого перебування в ЄС необхідно оформити візу.

Громадяни, які мають дійсний закордонний паспорт старого зразка (не біометричний) також можуть в’їжджати на територію ЄС за наявності шенгенської візи.

Рекомендуємо ознайомитися із додатковою інформацією про Безвізовий діалог Україна – ЄС на сторінці Міністерства закордонних справ України (http://mfa.gov.ua/ua/about-ukraine/european-integration/visa-free-dialogue).

З детальними практичними рекомендаціями щодо порядку та особливостей безвізових поїздок можна ознайомитися на сайті «Відкрий Європу» (http://openeurope.in.ua/).

Відповіді на додаткові питання щодо умов та порядку безвізових поїздок до країн ЄС можна отримати за адресою bezviz@mfa.gov.ua.

Останні новини

Україна бере участь у Міжнародній туристичній виставці FITUR 2018 у Мадриді. | Вчора, 21:39

У Мадриді розпочалася робота FITUR 2018 - однієї із найбільших міжнародних туристичних виставок. Цьогорічний захід об’єднує понад 10 000 представників сектору зі 165 країн світу. Виставку урочисто відкрили Міністр енергетики, туризму та цифрових технологій А.Надаль та Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації ООН З.Пололікашвілі. Україну на заході представляють міські адміністрації Києва та Львова, а також Міжнародні авіалінії України. Родзинкою українського стенду є копія головного трофею Ліги чемпіонів UEFA, фінальний матч якої прийматиме Київ 26 травня 2018 р. Посол України в Іспанії А.Щерба взяв участь у церемонії відкриття FITUR 2018 та відвідав стенд України.