Консульство України в Малазі

, Київ 05:09

24 – 25 листопада 2017 року Консульством України в Малазі було проведено виїзне консульське обслуговування в місті Мурсія

01 грудня 2017, 15:02

24 – 25 листопада 2017 року співробітниками Консульства України в Малазі було проведено виїзне консульське обслуговування в місті Мурсія, яке є адміністративним центром однойменного регіону і одним з найбільших в Іспанії осередків компактного проживання українців.

Оголошення про приїзд консульських працівників було завчасно опубліковано на сайті та сторінках установи в соціальних мережах. Запис на прийом з різних питань, які відносяться до компетенції консульської служби та можуть бути вирішені в умовах виїзного консульського обслуговування, здійснювався співробітниками установи за номером телефона Консульства. У призначений час на прийомі побувало понад сто тридцять відвідувачів, які отримали послуги з оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон, реєстрації набуття громадянства, питань нотаріату, постійного і тимчасового консульського обліку, отримання довідок.

Висловлюємо вдячність муніципальній владі та Асоціації українців регіону Мурсія за надане сприяння в отриманні дозволу на проведення обслуговування у приміщенні Агентства місцевого розвитку мерії Мурсії. Також вітаємо усіх громадян України, які скористались цією нагодою для отримання необхідних послуг і консультацій. Очікуватимемо на Ваші відгуки і конструктивні пропозиції.

Оголошення про проведення наступних виїзних консульських обслуговувань в м. Мурсія буде опубліковане на сайті та сторінках Консульства в соціальних мережах.