Консульство України в Малазі

, Київ 01:51

Свято «Першого дзвоника» в Українській школі м. Малаги

07 жовтня 2017, 18:58

Ось уже 11-ий рік Українська школа міста Малаги гостинно відчиняє двері для своїх учнів. Цього року вперше шкільний поріг переступили 32 першокласника. Загалом же кількість вихованців Української школи в Малазі налічує 200 учнів від першого до одинадцятого класів.

На святі «Першого дзвоника» були також присутні Консул України в Малазі Артем Воробйов та протоієрей Тарасій Петруняк, які привітали школярів та їх батьків з початком нового навчального року.

Останні новини

100-річчя дипломатичної служби України | 19 грудня 2017, 13:07

Цього року виповнюється 100 років від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу. Цей час став вершиною національно-визвольної боротьби та відродження української нації. Наш народ довів здатність національного державотворення, яке постало у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки. Без перебільшення можна сказати, що сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених згаданою революцією. І саме тому Указом Президента України 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917–1921 років. Цим Указом визначено пріоритети у вшануванні вікопомних подій та видатних учасників революції. Однією з визначних подій того часу можна без сумніву вважати заснування української дипломатичної служби.