Консульство України в Малазі

, Київ 01:34

Чотирнадцятий рік поспіль на вершині гори Каламорро в іспанському місті Бенальмадена було піднято український прапор

24 серпня 2017, 23:52

З нагоди 26-ї річниці незалежності України та Дня державного прапора України представники української громади провінції Малага здійснили підйом на одну із найвищих гір південного узбережжя Коста-дель-Соль та розгорнули жовто-сині стяги.

Ця традиція була започаткована у 2003 році кількома українськими активістами, які нині входять до громадського об’єднання  «Майдан Малага». Відтоді кількість учасників цього заходу щороку зростає, а колекція прапорів поповнилася кількома особливо цінними екземплярами з підписами захисників, які боронять суверенітет та незалежність нашої держави на передовій.

 

Останні новини

100-річчя дипломатичної служби України | 19 грудня 2017, 13:07

Цього року виповнюється 100 років від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу. Цей час став вершиною національно-визвольної боротьби та відродження української нації. Наш народ довів здатність національного державотворення, яке постало у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки. Без перебільшення можна сказати, що сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених згаданою революцією. І саме тому Указом Президента України 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917–1921 років. Цим Указом визначено пріоритети у вшануванні вікопомних подій та видатних учасників революції. Однією з визначних подій того часу можна без сумніву вважати заснування української дипломатичної служби.