Консульство України в Малазі

, Київ 02:00

День дружби з Україною в Міхасі

06 червня 2017, 09:00

27 травня 2017 року у містечку Міхас провінції Малага відбулися святкові заходи в рамках Дня дружби з Україною. Посол України в Іспанії Анатолій Щерба та Мер Міхаса Хуан Карлос Мальдонадо виступили з промовами та урочисто відкрили пам’ятний знак України на Стіні Націй з нагоди свята. У заходах також взяли участь Консул України в Малазі Олег Власенко, представники місцевої влади, іноземного консульського корпусу в Андалусії, української громади в Іспанії.

Упродовж дня гості та жителі Міхаса знайомилися з українською культурою та традиціями. Відбувся святковий концерт, у якому понад 140 виконавців та творчих колективів з Малаги, Мадрида, Мурсії, Картахени, Гранади та інших куточків Іспанії представили свої пісенні і танцювальні номери народного, естрадного та циркового жанрів. На центральній площі Міхаса пройшла виставка-ярмарок виробів народного мистецтва, сувенірів, а також традиційної української кухні. У рамках святкування днів культури України, у приміщені Управління Туризму Міхаса з 19 травня по 2 червня розміщувалась експозиція робіт українських художників Ольги Тимофеєвої та Василя Третьякова. 

Останні новини

100-річчя дипломатичної служби України | 19 грудня 2017, 13:07

Цього року виповнюється 100 років від початку Української революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу. Цей час став вершиною національно-визвольної боротьби та відродження української нації. Наш народ довів здатність національного державотворення, яке постало у формі Української Народної Республіки, Української Держави і Західноукраїнської Народної Республіки. Без перебільшення можна сказати, що сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених згаданою революцією. І саме тому Указом Президента України 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917–1921 років. Цим Указом визначено пріоритети у вшануванні вікопомних подій та видатних учасників революції. Однією з визначних подій того часу можна без сумніву вважати заснування української дипломатичної служби.