Консульство України в Малазі

, Київ 05:23

Новини

Дата з по

Консульство України в Малазі щиро вітає з Днем захисника України! | 13 жовтня, 17:03

У зв'язку з вихідним днем 16 жовтня 2017 року консульський прийом не проводитиметься

Архієпископ Іларіон відвідав парафію Вознесіння Господнього у м.Малага та провів молебень за Україну | 03 вересня, 17:47

У неділю, 3 вересня, в парафії Вознесіння Господнього м.Малага архієпископ Рівненський і Острозький, голова Управління Зовнішніх Церковних зв’язків УПЦ КП Іларіон провів святкове архієрейське богослужіння, а також молебень за Україну, в якому взяли участь співробітники Консульства та представники української громади.

Для українців Малаги в Церкві Різдва Христового був проведений молебень за Батьківщину | 27 серпня, 13:19

У неділю, 27 серпня, в Церкві Різдва Христового відбувся подячний молебень за добробут України. У заході, який був присвячений 26-й річниці незалежності України, взяли участь представники української громади Малаги.

Чотирнадцятий рік поспіль на вершині гори Каламорро в іспанському місті Бенальмадена було піднято український прапор | 24 серпня, 23:52

З нагоди 26-ї річниці незалежності України та Дня державного прапора України представники української громади провінції Малага здійснили підйом на одну із найвищих гір південного узбережжя Коста-дель-Соль та розгорнули жовто-сині стяги.